| Contact |

Vroegere concerten

Van recent naar oud

Voor dit overzicht is gebruik gemaakt van het boekje Scaramouche 40 jaar, van ensemble tot symfonieorkest 1967-2007 van Arnold Scaf (oktober 2007). Arnold ging uit van de tekst van Wim van Driel uit 1997.
We heetten niet altijd symfonieorkest, daarover meer in de pagina geschiedenis

.

14-1-2018 HELLUM
O.l.v. Luuk Dijkhuis , m.m.v. Valentin Moroian, contrabas

  1. Symfonie nr. 88, Menuet -- J. Haydn
  2. Petite Symphonie -- Charles Gounod
  3. Contrabasconcert nr. 2, deel 1, 2 -- Giovanni Bottesini
  4. Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
  5. Roemeense dansen -- B. Bartok
29-4-2017 VRIES, 30-4-2017 GRONINGEN
O.l.v. Luuk Dijkhuis , m.m.v. Jobine Siekman, cello, Elsbeth Mulder, sopraan en koor PANTA RHEI o.l.v. André Cats
  1. Petite Symphonie, Adagio-Allegro en Finale: Allegretto -- Charles Gounod
  2. Symfonie nr. 88, Menuet -- J. Haydn
  3. Kol Nidrei -- Max Bruch
  4. El Grillo (a capella) -- Josquin Desprez
  5. Il bianco e dolce cigno (a capella) -- J. Arcadelt
  6. Dein Herzlein mild, en All’ meine Herzgedanken (a capella) -- Johannes Brahms
  7. Requiem -- John Rutter
11-12-2016 BEILEN
O.l.v. Luuk Dijkhuis , m.m.v. Spijksma Aukje, hoorn
  1. Six Easy Pieces opus 22 -- E. Elgar
  2. Rosamunde Balletmuziek 2 en Entr'acte 3 -- F. Schubert
  3. Hoornconcert in C op. 8 -- Franz Strauss
  4. Symfonie nr. 100, Militär-Symfonie, delen 2 en 4 -- J. Haydn
17-4-2016 HELLUM, 23-4-2016 VRIES, en 24-4-2016 GRONINGEN
O.l.v. Luuk Dijkhuis , m.m.v. Spijksma Aukje, hoorn
  1. Rosamunde Balletmuziek 2 en Entr'acte 3 -- F. Schubert
  2. Ouverture Komische Oper Donna Diana -- E.N. von Reznicek
  3. Hoornconcert in C op. 8 -- Franz Strauss
  4. Valse-Fantaisie -- M. Glinka
  5. Symfonie nr. 100, Militär-Symfonie -- J. Haydn
18-4-2015 VRIES, 25-4-2015 RODEN, en 26-4-2015 GRONINGEN
O.l.v. Luuk Dijkhuis , m.m.v. Judith Pranger, sopraan en 26 april dansers Rozemarijn Veenstra en Juliën Zweverink
  1. Suite op. 49 -- Camille Saint-Saëns
  2. Les Nuits d'Été delen Villanelle, Sur les Lagunes, Absence, Au Cimetière, L'Île inconnue -- H. Berlioz
  3. España delen Preludio, Tango, Malagueña, Capricho Catalán (bewerking Pedro López López) -- Isaac Albéniz
  4. Carmen suites, delen Aragonaise, Intermezzo, Habanera, Seguédille -- G. Bizet
5-4-2014 RODEN, 12-4-2014 VRIES, en 13-4-2014 GRONINGEN
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Juliette Froissart, cello
  1. Ouverture over 3 Russische thema's -- Mili Balakirev
  2. Tsjechische Suite opus 39, deel 1-3 -- Antonin Dvorák
  3. Variaties op een Rococothema voor cello en orkest, op. 33 -- Pjotr I. Tsjaikovski
  4. Symfonie in D majeur opus 24. deel 1-3 -- Jan Václav Hugo Voríšek
  5. Russische volksliedjes voor orkest opus 58, deel 1, 2, 4-8 -- Anatoli Ljádov
13-4-2013 VRIES, 14-4-2013 MIDDELSTUM, en 21-4-2013 GRONINGEN
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Anette Cuperus, mezzosopraan, en projectkoor
  1. La Forza del Destino, Ouverture -- Giuseppe Verdi
  2. Liederen naar gedichten van Rainer Maria Rilke, 1. Wasser, die stürzen und eilende 2. Eros 3. Liebeslied 4. Spanische Tänzerin -- Tjalling Wijnstra
  3. Serenade in Es op. 7 voor blazers -- Richard Strauss
  4. Liederen en dansen van de dood, 2. Serenada, 3. Trepak en 4. Polkovodets -- Modest Moesorgski
  5. Macbeth openingskoor 4e akte "Patria oppressa" -- Giuseppe Verdi
  6. Nabucco openingskoor 1e akte "Gli arredi festivi" -- Giuseppe Verdi
15-4-2012 MIDDELSTUM, 21-4-2012 VRIES en 22-4-2012 GRONINGEN
O.l.v. Arjen Wassink , m.m.v. Hans de Wolf, bariton, Adriaan Kegel, tenor, en projectkoor
  1. Le Désir de Collioure (gecomponeerd voor Symfonieorkest Scaramouche) -- Arnold Veeman
  2. Symfonie nr. 2, Adagio-Allegro agitato en Scherzo-Allegro molto -- Charles Gounod
  3. Messa a quattro voci (Messa di Gloria) -- Giacomo Puccini
10-4-2011 HELLUM, 16-4-2011 VRIES en 17-4-2011 GRONINGEN
O.l.v. Arjen Wassink , m.m.v. Anja Brons, fagot
  1. Ouverture Don Giovanni KV 527 -- W.A. Mozart
  2. Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
  3. Fuga voor strijkers -- Arjen Wassink
  4. Concertino, voor fagot en blaasensemble -- Jurriaan Andriessen
  5. Symfonie in e kleine terts opus 46 -- Johannes Verhulst
18-4-2010 HELLUM, 24-4-2010 VRIES en 25-4-2010 GRONINGEN
O.l.v. Arjen Wassink , m.m.v. Tom Vink, trompet
  1. Preludio Sinfonico in A S. 32 -- Giacomo Puccini
  2. Crisantemi, voor strijkers (opgedragen aan koning Amadeo van Spanje) -- Giacomo Puccini
  3. Psalm 150 voor houtblazers (bewerking Arjen Wassink) -- J.P. Sweelinck
  4. Trompetconcert in Es Hob. VIIe/1 -- J. Haydn
  5. Symfonie no. 2 in A opus 55, delen 1-3 -- Camille Saint-Saëns
  6. Le Coin des Enfants (Children's corner suite), delen 3, 4, 6 (orkestbewerking André Caplet) -- Claude Debussy
5-4-2009 HELLUM, 18-4-2009 VRIES en 19-4-2009 GRONINGEN
O.l.v. Arjen Wassink , m.m.v. Ming-San Ma, viool
  1. Symfonie nr. 1 in C opus 21, bewerking voor blazers Wouter Hutschenruijter -- L. van Beethoven
  2. Variaties en Fuga op een thema van Johann Kuhnau voor strijkers -- H. Andriessen
  3. Romance in f opus 11 voor viool en orkest -- Antonin Dvorák
  4. Serenade nr. 1 in D opus 11, delen 1, 2, 4-6 -- Johannes Brahms
11-10-2008 ASSEN Drents Accoord, orkestendag t.g.v. 50 jaar Drents Symfonie Orkest (Van der Werff/Ouverture gezamenlijk uitgevoerd o.l.v. Daan Hillen, dirigent DSO)
O.l.v. Arjen Wassink e.a.
  1. Reisels nigoen -- Jacqueline Reisel, arr. Rob Smit
  2. Tatnjoe -- Jacqueline Reisel, arr. Rob Smit
  3. Ouverture opus 14 -- Nanne van der Werff
19-4-2008 VRIES en 20-4-2008 GRONINGEN
O.l.v. Arjen Wassink , m.m.v. Karlien Bartels, cello
  1. The Wise Virgins (bewerkingen van koralen van J.S. Bach) -- William Walton
  2. Celloconcert opus 85 -- E. Elgar
  3. In de Steppen van Centraal-Azië -- Alexander Borodin
  4. Het Betoverde Meer, opus 62 -- Anatoli Ljádov
  5. Suite opus 79b (Russische Volksmelodiën) -- Max Bruch
  6. Chant du Ménestrel opus 71 voor cello en orkest -- Alexander Glazounov
20-4-2007 GRONINGEN, 21-4-2007 VRIES en 22-4-2007 GRONINGEN 40 jaar Scaramouche
O.l.v. Arjen Wassink , m.m.v. PANTA RHEI, koor o.l.v. Erik Kammenga
  1. Tsjechische Suite opus 39 -- Antonin Dvorák
  2. Schicksalslied -- Johannes Brahms
  3. A-capella liederen -- Sir Charles Hubert Hastings Parry
  4. Pavane -- Gabriel Fauré
  5. Cantique de Jean Racine -- Gabriel Fauré
  6. Reisels nigoen -- Jacqueline Reisel, arr. Rob Smit
  7. Tatnjoe -- Jacqueline Reisel, arr. Rob Smit
13-5-2006 VRIES en 14-5-2006 GRONINGEN
O.l.v. Arjen Wassink , m.m.v. Annemarijn Abbink, harp
  1. Ouverture "Hamlet" -- Niels Gade
  2. Romeo og Julie -- Johan Severin Svendsen
  3. Morceau de Concert voor harp en orkest -- Camille Saint-Saëns
  4. De Middagheks -- Antonin Dvorák
  5. De Houtduif -- Antonin Dvorák
4-3-2005 en 5-3-2005 LEEUWARDEN Theaterkoor Animato en Scaramouche
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Janny Zomer, sopraan, Sander Boomstra, tenor, Eric Lanting, drums, Hendrik Talsma, toetsenist, Marjon Wattimena, gitaar en Richard Aarts, basgitaar
  1. Slavische dans opus 46 nr. 1 -- Antonin Dvorák
  2. Porgy en Bess, Selectie uit- -- G. Gershwin arr. C. Warnick
  3. La Forza del Destino, Aria's uit- -- Giuseppe Verdi
  4. Bohemian Rhapsody -- E. Mercury, arr. J. Hondorp
  5. La Forza del Destino, Aria uit- -- Giuseppe Verdi
  6. The Phantom of the Opera, Selectie uit- -- A. Lloyd Webber, arr. E. Lojeski
  7. Cavaleria Rusticana, Koren en aria uit- -- P. Mascagni
  8. West Side Story, selectie uit- -- Leonard Bernstein, arr. J. Mason
  9. Les Contes d' Hoffman, Barcarolle -- G. Offenbach
  10. Eleanor Rigby -- J. Lennon/P. Mc Cartney arr. R. Emerson
  11. Music -- J. Miles, arr. J. Hondorp
17-4-2004 MEPPEL, 24-4-2004 LEEUWARDEN en 25-4-2004 VRIES
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Marian van der Heide, sopraan, Tom Vink, trompet en Vocaal Ensemble: "Fin de Siècle"
  1. Romeo en Julia -- Sergej Prokofiev
  2. Gloria -- Francis Poulenc
  3. The Unanswered Question -- Charles Ives
  4. 3-de Symfonie -- Howard Hanson
  5. West Side Story, suite uit- -- Leonard Bernstein, arr. J. Mason
10-5-2003 MEPPEL, 17-5-2003 LEEUWARDEN en 18-5-2003 VRIES
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Reimar Houtman, cello, Mathijs Hanhart, jongenssopraan en Vocaal Ensemble "Fin de Siècle"
  1. Ouverture Egmont -- L. van Beethoven
  2. Kol Nidrei -- Max Bruch
  3. Lyrische suite (5 delen) -- E. Grieg
  4. Magnificat -- John Rutter
6-4-2002 WESTERBORK, 14-4-2002 VRIES en 21-4-2002 LEEUWARDEN 35 jaar Scaramouche
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Jan Schoemaker, saxofoon
  1. Masques et Bergamasques -- Gabriel Fauré
  2. Petite Suite -- Albert Roussel
  3. Scaramouche -- Darius Milhaud
  4. Dolly Suite -- Gabriel Fauré
  5. L'Arlésienne suite 1 en 2 -- G. Bizet
12-5-2001 BERGUM, 13-5-2001 ROLDE, 19-5-2001 VRIES en 20-5-2001 LEEUWARDEN De schoonheid van het verdriet
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Femke de Boer, Mezzosopraan en Vocaal Ensemble "Fin de Siècle"
  1. Ouverture Tancredi -- G. Rossini
  2. Serenade nr. 1 in D opus 11, delen 1 en 3 -- Johannes Brahms
  3. Nänie -- Johannes Brahms
  4. Pavane pour une infante défunte -- Maurice Ravel
  5. Salve Regina -- Francis Poulenc
  6. Liederen naar gedichten van Rainer Maria Rilke, 1. Wasser, die stürzen und eilende 2. Eros 3. Liebeslied 4. Spanische Tänzerin -- Tjalling Wijnstra
13-5-2000 BERGUM, 27-5-2000 VRIES en 28-5-2000 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Vocaal Ensemble "Fin de Siècle
  1. Ouverture "La Clemenza di Tito" -- W.A. Mozart
  2. Symfonie nr. 8 Unvollendete -- F. Schubert
  3. 2 Part songs -- E. Elgar
  4. Foglie giú Foglie -- Tjalling Wijnstra
  5. Petite Suite -- Claude Debussy
17-4-1999 BERGUM, 23-4-1999 GRONINGEN en 25-4-1999 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra ocaal Ensemble "Fin de Siècle
  1. Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
  2. 8 Russische Volksliederen -- Anatoli Ljádov
  3. Pastorale d'été -- A. Honegger
  4. Pelléas et Melisande -- Gabriel Fauré
  5. Karelia Suite -- Jean Sibelius
9-5-1998 BERGUM, 16-5-1998 PEIZE en 17-5-1998 VRIES
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Femke de Boer, mezzosopraan
  1. Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
  2. Les Nuits d'Été delen Villanelle, Le Spectre de la Rose, Sur les Lagunes, L'Île inconnue -- H. Berlioz
  3. Symfonie nr. 8 in G -- Antonin Dvorák
20-4-1997 HELLUM en 27-4-1997 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Geppy Haarsma, accordeon
  1. Symfonie 4 in c -- C.A. Fodor
  2. Symfonische Fantasie en Allegro voor Accordeon en strijkorkest -- Ole Schmidt
  3. Rosamunde, Toneelmuziek bij -- F. Schubert
13-4-1996 EELDE, 20-4-1996 VRIES, 21-4-1996 BERGUM en 27-4-1996 HARDEGARIJP
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Jeanne Lyklema, cello, en UDI, koor uit Hardegarijp
  1. The Tempest -- J. Haydn
  2. Concert voor cello en orkest in C -- J. Haydn
  3. Waldesnacht -- Johannes Brahms
  4. Es geht ein Wehen -- Johannes Brahms
  5. Serenade voor blazers -- Julius Röntgen
  6. Schicksalslied -- Johannes Brahms
19-3-1995 ZUIDLAREN, 2-4-1995 HAREN en 9-4-1995 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Hessel Buma, trompet
  1. Comus-suite, deel uit -- H. Purcell
  2. Trompetconcert in c -- J. Haydn
  3. Serenade voor strijkers -- E. Elgar
  4. Symfonie nr. 6 -- F. Schubert
13-2-1994 NORG, 20-3-1994 GRONINGEN, 26-3-1994 NOORDLAREN en 24-4-1994 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Christa ten Berge, klarinet en Erika Slot, klarinet
  1. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  2. Concert voor twee klarinetten -- F. Krommer
  3. Six dances (dubbel blaaskwintet) -- J. Françaix
  4. Brook Green Suite (strijkorkest) -- G. Holst
  5. Poëtischer Spaziergang -- Jan Brandts-Buys
13-3-1993 HARDEGARIJP en 20-3-1993 EELDE Concert t.g.v. het 25-jarig bestaan van Scaramouche
O.l.v. Tjalling Wijnstra DI, koor uit Hardegarijp
  1. Messa a quattro voci (Messa di Gloria) -- Giacomo Puccini
  2. Suite Pastorale -- E. Chabrier
  3. Jeux d'enfants (Petite Suite) -- G. Bizet
16-2-1992 ZUIDLAREN, 22-3-1992 HELLUM en 29-3-1992 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra , m.m.v. Jacqueline Roek, saxofoon
  1. Ouvertüre tot "La Dame Blanche" -- F.A. Boïeldieu
  2. Symfonie nr. 101 "De Klok" -- J. Haydn
  3. Carmina Burana (5 delen, voor dubbel blaaskwintet) -- C. Orff/Wanek
  4. Concert voor saxofoon en strijkorkest opus12 -- L.E. Larsson
  5. English Folksongs Suite -- R. Vaughan Williams/G. Jacob
4-1-1992 EELDE Nieuwjaarsconcert Eelde samen met diverse orkesten en koren
O.l.v. Tjalling Wijnstra (o.m.)
  1. Symfonie nr. 101 "De Klok", Menuet -- J. Haydn
  2. Carmina Burana: In Taberna (voor blazers) -- C. Orff/Wanek
  3. English Folksongs Suite, March -- R. Vaughan Williams/G. Jacob
  4. Wien bleibt Wien (samen) -- J Schrammel/Mol
21-4-1991 EELDE
O.l.v. André Cats , m.m.v. Annemieke van Walsum, altviool
  1. Petite Symphonie, Andante Cantabile en Finale: Allegretto -- Charles Gounod
  2. Symfonie nr. 40, het Andante en Menuetto -- W.A. Mozart
  3. Trauermusik voor altviool en strijkorkest -- P. Hindemith
  4. Andante en Rondo Ungarese -- C.M. von Weber
11-1-1991 BEILEN
O.l.v. André Cats
  1. Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
  2. Pastorale d'été -- A. Honegger
  3. Symfonie nr. 3 in D -- F. Schubert
5-1-1991 EELDE Nieuwjaarsconcert Eelde samen met diverse koren en orkesten
O.l.v. André Cats (o.m.)
  1. Symfonie nr. 3 in D, delen 1 en 3 -- F. Schubert
20-5-1990 EELDE
O.l.v. André Cats , m.m.v. Rudolf Weges, trompet
  1. Symfonie in D-dur -- C.Ph.E. Bach
  2. Petite Symphonie, Adagio-Allegro en Finale: Allegretto -- Charles Gounod
  3. Concertino för trumpet och stråkorkester -- L.E. Larsson
  4. Symfonie nr. 4, Andante -- F. Schubert
  5. Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
6-1-1990 EELDE Nieuwjaarsconcert Eelde samen met diverse koren en orkesten
O.l.v. André Cats (o.m.)
  1. Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
  2. Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
15-10-1989 ROLDE
O.l.v. André Cats roukje Hoitinga, sopraan
  1. Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
  2. Symfonie nr. 27 in G-dur (KV199) -- W.A. Mozart
  3. Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
  4. Le Nozze di Figaro, Aria "Voi che sapete" -- W.A. Mozart
  5. Die Schöpfung, Recitatief en Aria Auf starkem Fittige schwinget -- J. Haydn
  6. Pastorale d'été -- A. Honegger
21-5-1989 HAREN
O.l.v. André Cats , m.m.v. Ab Gramsbergen, orgel en Froukje Hoitinga, sopraan
  1. Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
  2. Le Nozze di Figaro, Aria "Voi che sapete" -- W.A. Mozart
  3. Die Schöpfung, Recitatief en Aria Auf starkem Fittige schwinget -- J. Haydn
  4. Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
  5. Pastorale d'été -- A. Honegger
  6. Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
7-1-1989 EELDE Nieuwjaarsconcert Eelde 850 jaar, samen met diverse koren en orkesten
O.l.v. André Cats (o.m.) , m.m.v. Mascha van Sloten, viool en Renske de Vries, viool
  1. Concerto Grosso a moll (opus 3 nr. 8) -- A. Vivaldi
  2. Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
  3. Radetzky Marsch (gezamenlijk) -- Joh. Strauss (sr)
  4. Wien bleibt Wien (gezamenlijk) -- Joh. Schrammel
27-11-1988 ZUIDLAREN
O.l.v. André Cats , m.m.v. Mascha van Sloten, viool, Renske de Vries, viool en Wim Opgelder, orgel
  1. Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
  2. Sonata in g -- C.Ph.E. Bach
  3. Concerto Grosso a moll (opus 3 nr. 8) -- A. Vivaldi
  4. Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
  5. Symfonie nr. 27, delen 2 en 3 -- W.A. Mozart
11-12-1987 EMMEN, 16-1-1988 HOOGEVEEN, 30-1-1988 COEVORDEN en 13-2-1988 In samenwerking met "Richard Koren": Koorbegeleidingen o.a. Charpentier, Saint Saens, von Weber, Brahms, Mozart, Fauré, Schubert, Händel, von Gluck
O.l.v. Richard van Schoonhoven
  1. Klarinetconcert KV 622, Adagio -- W.A. Mozart
22-11-1987 ZUIDLAREN
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Kasimir Weertman, cello en Wim Opgelder, orgel
  1. Concerto del Sign. Albinoni -- J.C. Walther
  2. Sonate in Es (KV 67) (orgelsolo) -- W.A. Mozart
  3. Celloconcert nr. 3 -- K. Stamitz
  4. Ein Andante für eine Walze -- W.A. Mozart
  5. Sonate in C (KV 336) -- W.A. Mozart
3-5-1987 PATERSWOLDE
O.l.v. Peter Berman aaike Chardon, cello, José Scholte, mezzosopraan en Gerrit-Jan Rutgers, bariton
  1. Symfonie nr. 100, Militär-Symfonie -- J. Haydn
  2. Concert nr. 1 voor cello en orkest -- K. Stamitz
  3. Eight folksongs -- Wim Dirriwachter
7-12-1986 BORGER
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. José Scholte, mezzosopraan, Gerrit-Jan Rutgers, bariton en ????, altviool
  1. Symfonie nr. 5 in Bes -- F. Schubert
  2. Partita opus 69 voor blazers (deel) -- F. Krommer
  3. Eight folksongs -- Wim Dirriwachter
  4. Trauermusik voor altviool en strijkorkest -- P. Hindemith
11-5-1986 en 13-5-1986 EELDE
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Pauline Oostenrijk, hobo
  1. Partita opus 69 voor blazers (deel) -- F. Krommer
  2. Symfonie nr. 5 in Bes -- F. Schubert
  3. Pastorale -- Dina Appeldoorn
  4. Concertino voor hobo en strijkers -- Jan Stoll
29-11-1985 HOOGEVEEN
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Marieke Boot, viool, Esther Stoffers, hobo, Nico Verrips, orgel en de Hervormde Cantorij, Meppel)
  1. Concert voor viool, hobo en strijkers -- J.S. Bach
  2. Cantate nr. 67 Halt im Gedächtnis Jesum Christ -- J.S. Bach
  3. Menuet en Finale F-dur -- F. Schubert
  4. Orgelconcert in Bes -- G.F. Händel
15-11-1985 COEVORDEN, 22-11-1985 MEPPEL en 15-12-1985 ROLDE
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Marieke Boot, viool, Esther Stoffers, hobo en Nico Verrips, orgel
  1. Deux pièces pour quintet à vent, Lento -- L. Ponse
  2. Concert voor viool, hobo en strijkers -- J.S. Bach
  3. Orgelconcert in Bes -- G.F. Händel
26-10-1985 ROLDE
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Maggie Stijns, klarinet
  1. Klarinetconcert nr. 3 -- K. Stamitz
28-4-1985 en 7-5-1985 EELDE, 19-5-1985 NORG
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Maggie Stijns, klarinet
  1. Klarinetconcert nr. 3 -- K. Stamitz
  2. Trevelyan Suite opus 96 -- Malcolm Arnold
  3. Symfonie nr. 104 in D (Londense) -- J. Haydn
18-11-1984 ASSEN en 28-11-1984 EELDE
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Aukje Eijgelaar, viool, en het koor Camerata Vocale
  1. Vioolconcert nr. 2 in D (KV 211) -- W.A. Mozart
  2. The Unanswered Question -- Charles Ives
20-5-1984 en 22-5-1984 EELDE, 27-5-1984 ERICA
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Akke Ferguson, piano
  1. 3 sonates voor blazers -- C.Ph.E. Bach
  2. Pianoconcert nr. 23 in A (KV 488) -- W.A. Mozart
  3. Symfonie nr. 3 in D -- F. Schubert
27-11-1983 APPINGEDAM, 4-2-1984 EELDE en 11-2-1984 LEEK
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Wilma van der Wardt, en René Berman cello
  1. Zwölf Contratänze -- L. van Beethoven
  2. Serenade voor twee celli en orkest -- Piatti
  3. Concert in g kleine terts voor twee celli en orkest -- A. Vivaldi
  4. Symfonie in Es (KV 132) -- W.A. Mozart
29-3-1983 EELDE (Else van der Laanhuis), 24-4-1983 EELDE (N.H. Kerk) en 1-5-1983 HAREN (Oktet niet in Haren)
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Tjalling Wijnstra, accordeon
  1. Ouvertüre "Zar und Zimmermann" -- A. Lortzing
  2. Oktet voor blazers -- Jurriaan Andriessen
  3. Concertino voor accordeon en strijkorkest -- J. van Dijk
  4. Symfonie nr. 101 "De Klok" -- J. Haydn
23-11-1982 LOPPERSUM, 27-11-1982 EELDE, en 19-12-1982 OUDESCHANS (Jubileumconcert, Six Promenades niet in Oudeschans)
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Jelte Hogenhuis, en Leendert Runia fluit
  1. Sinfonia nr. 5 -- J.A. Benda
  2. Concert voor twee fluiten en orkest -- A. Stamitz
  3. Six Promenades -- E. Elgar
  4. Aus Holbergs Zeit, Prelude, Gavotte en Rigaudon -- E. Grieg
  5. Ouvertüre Die Entführung aus dem Serail -- W.A. Mozart
16-5-1982 EELDE
O.l.v. Peter Berman sther Goedhart, en Nelleke van Beek, viool, en Ab Gramsbergen, orgel
  1. Sinfonia dell'arte -- Jurriaan Andriessen
  2. Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
  3. Concerto Grosso (dubbelconcert) -- A. Vivaldi
  4. Sinfonia -- J.C. Bach
11-5-1982 EELDE (Else v/d Laanhuis)
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Esther Goedhart, en Nelleke van Beek viool
  1. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  2. Sinfonia II -- J.A. Benda
  3. Concerto Grosso (dubbelconcert) -- A. Vivaldi
  4. Sinfonia -- J.C. Bach
28-3-1982 ZWOLLE en 2-5-1982 OUD AVEREEST (Orgelconcert niet in Zwolle)
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Esther Goedhart, en Nelleke van Beek, viool, en Ab Gramsbergen, orgel
  1. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  2. Sinfonia -- J.C. Bach
  3. Sinfonia dell'arte -- Jurriaan Andriessen
  4. Concerto Grosso (dubbelconcert) -- A. Vivaldi
  5. Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
23-2-1982 BEILEN
O.l.v. Peter Berman
  1. Sinfonia II -- J.A. Benda
  2. Sinfonia dell'arte -- Jurriaan Andriessen
  3. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  4. Sinfonia -- J.C. Bach
24-11-1981 PATERSWOLDE en 29-11-1981 HAREN
O.l.v. Peter Berman , m.m.v. Ab Gramsbergen, orgel
  1. Praeludium uit het Holsteiner Orgelbüchlein (orgelsolo) -- H.F. Michelsen
  2. Sinfonia II -- J.A. Benda
  3. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  4. Kirchensonate nr. 14 (KV 329) -- W.A. Mozart
5-5-1981 EELDE (Else v.d. Laanhuis)
O.l.v. Marinus Verkuil , m.m.v. Riewing Pilon, piano
  1. Spielmusik zum Trauerspiel "Abdelazer" -- H. Purcell
  2. Pianoconcert KV 491 -- W.A. Mozart
25-1-1981 PEIZE, 12-4-1981 RODEN en 2-5-1981 EELDE
O.l.v. Willem Wijnbergen , m.m.v. Riewing Pilon, piano
  1. Spielmusik zum Trauerspiel "Abdelazer" -- H. Purcell
  2. Bläserquintett opus 56 nr. 1 -- F. Danzi
  3. Pianoconcert KV 491 -- W.A. Mozart
16-11-1980 HAREN
O.l.v. Willem Wijnbergen , m.m.v. Ab Gramsbergen, orgel en clavecimbel
  1. Orgelpartita "Ach wie nichtig, ach wie flüchtig" -- G. Böhm
  2. Concerto Grosso nr. 15 opus 6 nr. 4 -- G.F. Händel
  3. Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
  4. Symfonie nr. 1 in D-dur -- F. Schubert
23-12-1979 HAREN, 16-3-1980 EELDE en 27-4-1980 BERGUM
O.l.v. Willem Wijnbergen , m.m.v. Jan Meijer, hobo
  1. Ouvertüre "Der Schauspieldirektor" (KV 486) -- W.A. Mozart
  2. Concerto Grosso opus 3 nr. 1 -- G.F. Händel
  3. Hoboconcert in d -- B. Marcello
  4. Roemeense dansen -- B. Bartok
22-4-1979 OUDESCHANS en 28-4-1979 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
  1. Suite -- H. Purcell
  2. Hongaarse dansen -- B. Bartok
  3. Zes variaties op een Nederlands kinderliedje -- J. Masseus
  4. Synphonietta -- H. Badings
8-4-1979 ASSEN
O.l.v. Anton Stulp
  1. Spielmusik zum Trauerspiel "Abdelazer" -- H. Purcell
  2. Kinderdansen -- B. Bartok
  3. Zes variaties op een Nederlands kinderliedje -- J. Masseus
  4. Synphonietta -- H. Badings
21-11-1978 EELDE (Else v.d. Laanhuis) en 26-11-1978 OUDE PEKELA
O.l.v. Anton Stulp
  1. Suite -- H. Purcell
  2. Petite Symphonie -- Charles Gounod
  3. Pavane -- Gabriel Fauré
  4. Zes variaties op een Nederlands kinderliedje -- J. Masseus
23-4-1978 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
  1. Ouvertüre "Die Hochzeit des Figaro" -- W.A. Mozart
  2. Symfonie nr. 103 Mit dem Paukenwirbel -- J. Haydn
  3. Sinfonia voor blazers -- G. Donizetti
  4. Balletsuite -- H. Strategier
5-3-1978 GRONINGEN, 9-4-1978 PEIZE en 18-4-1978 EELDE (Else v.d. Laanhuis)
O.l.v. Anton Stulp
  1. Ouvertüre "Die Hochzeit des Figaro" -- W.A. Mozart
  2. Symfonie nr. 103 Mit dem Paukenwirbel -- J. Haydn
  3. Balletsuite -- H. Strategier
30-4-1977 PATERSWOLDE (De Wieken) en 1-5-1977 EELDE
O.l.v. Anton Stulp , m.m.v. Maaike Zimmerman, cello
  1. Concerto grosso opus 3 nr. 1 -- G.F. Händel
  2. Pièces en Concert voor cello en strijkers -- F. Couperin
  3. Symfonie nr. 3 in D -- F. Schubert
7-12-1976 en 12-12-1976 EELDE (Else v.d. Laanhuis en Professorenkrans)
O.l.v. Anton Stulp , m.m.v. Maaike Zimmerman, cello
  1. 3 Intradas voor blazers -- Hassler
  2. Suite Französischer Tänze -- P. Hindemith (bew. door)
  3. Concerto Grosso opus 3 nr. 1 -- G.F. Händel
  4. Pièces en Concert voor cello en strijkers -- F. Couperin
  5. Vijf Walsen -- F. Schubert
  6. Zeven Hongaarse volksliederen -- B. Bartok
21-11-1976 PATERSWOLDE Korenhappening
O.l.v. Anton Stulp
  1. Vijf Walsen -- F. Schubert
  2. Der Messias: Halleluja -- G.F. Händel
27-4-1976 EELDE
O.l.v. Anton Stulp , m.m.v. Didi Wassenaar, fluit
  1. Ouvertüre in Bes grote terts -- J.C. Bach
  2. Wassermusik "Hamburger Ebb' und Flut" -- G.Ph. Telemann
  3. Concerto voor fluit en strijkorkest -- J.J. Quantz
  4. Zeven Hongaarse volksliederen -- B. Bartok
  5. Vijf Walsen -- F. Schubert
14-12-1975 EELDE
O.l.v. Anton Stulp , m.m.v. Didi Wassenaar, fluit
  1. Ouvertüre in Bes grote terts -- J.C. Bach
  2. Wassermusik "Hamburger Ebb' und Flut" -- G.Ph. Telemann
  3. Concerto voor fluit en strijkorkest -- J.J. Quantz
  4. Synphonietta -- H. Badings
22-4-1975 PATERSWOLDE (De Wieken) en 29-4-1975 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
  1. Symfonie nr. 104 in D (Londense) -- J. Haydn
  2. Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
  3. Synphonietta -- H. Badings
26-11-1974 EELDE (Else v.d. Laanhuis) en 8-12-1974 FRANSUM
O.l.v. Anton Stulp , m.m.v. Tjits Braaksma, piano
  1. Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
  2. Pianoconcert nr. 11 in F (KV 413) -- W.A. Mozart
  3. Symfonie nr. 104 in D (Londense) -- J. Haydn
23-11-1974 APPINGEDAM Korenhappening
O.l.v. Anton Stulp (e.a.) , m.m.v. Tjits Braaksma, piano
  1. Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
12-5-1974 EELDE
O.l.v. Anton Stulp , m.m.v. Ab Weegenaar, fagot, Jan Jacob Mooy, hobo, Fré Loomeyer, hobo, Harm de Jonge, hobo, Maaike Zimmerman, cello, en Gea Stulp, continuo
  1. Ouverture à 7 -- G.Ph. Telemann
  2. Symfonie in Es (KV 132) -- W.A. Mozart
  3. Fagotconcert in a -- A. Vivaldi
  4. Six variations on a Dutch folksong -- J. Masseus
31-3-1974 PATERSWOLDE Korenhappening
O.l.v. Anton Stulp (e.a.)
  1. Zwölf Contratänze -- L. van Beethoven
  2. Festgesang uit 'Der vierjährige Posten' -- F. Schubert/Etti
9-12-1973 FRANSUM en 10-12-1973 EELDE
O.l.v. Ab Weegenaar , m.m.v. Tjits Braaksma, piano, Ab Weegenaar, fagot, F. Loomeyer, hobo , en H. de Jonge, hobo
  1. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  2. Ouverture à 7 -- G.Ph. Telemann
  3. Concert in A-dur voor piano en orkest -- K. Ditters von Dittersdorf
  4. Fagotconcert in a -- A. Vivaldi
  5. Zwölf Contratänze -- L. van Beethoven
7-5-1973 PATERSWOLDE
O.l.v. Ab Weegenaar , m.m.v. Tjits Braaksma, piano, en Jelte Hulzebos, orgel
  1. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  2. Concert in F-dur voor orgel en orkest -- G.F. Händel
  3. Movimento Ostinato -- Jurriaan Andriessen
  4. Symfonie in D -- F.J. Gossec
  5. Concert in A-dur voor piano en orkest -- K. Ditters von Dittersdorf
  6. Concerto in A-moll -- G.Ph. Telemann
11-3-1973 PATERSWOLDE Korenhappening
O.l.v. Ab Weegenaar (e.a.)
  1. Symphony nr. 4 -- W. Boyce
  2. Louez le Dieu (Psalm 150) -- C. Franck
  3. Missa Brevis in C-dur KV 259 -- W.A. Mozart
1-12-1972 EELDE (Else v.d Laanhuis), 10-12-1972 FRANSUM en 28-1-1973 NOORDLAREN
O.l.v. Ab Weegenaar , m.m.v. Jelte Hulzebos, orgel
  1. Movimento Ostinato -- Jurriaan Andriessen
  2. Petite Symphonie -- I.J. Pleyel
  3. Concert in F-dur voor orgel en orkest -- G.F. Händel
  4. Rinaldo-suite (7 delen) -- G.F. Händel
  5. Symphony nr. 4 -- W. Boyce
6-2-1972 FRANSUM en 30-4-1972 EELDE
O.l.v. Ab Weegenaar , m.m.v. Jan van Delden, fagot, Gouke Rienks, fagot, Tjits Braaksma, piano, Mieke van der Hoeven, fluit, Paula Sparenberg, continuo, en Jan Sierksma, continuo
  1. Concerto nr. 1 voor twee fagotten, strijkers en continuo -- A. Vivaldi
  2. Zes Duitse dansen KV 509 -- W.A. Mozart
  3. Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
  4. Concertino voor piano, fluit en strijkers -- Harald Genzmer
  5. Symphony nr. 4 -- W. Boyce
5-3-1972 PATERSWOLDE Korenhappening, programma onder meer:
O.l.v. Ab Weegenaar (e.a.)
  1. Die Jahreszeiten: Juhe, juhe, der Wein ist da. -- J. Haydn
  2. Der Messias: Halleluja -- G.F. Händel
8-5-1971 EELDE en 14-5-1971 ZUIDLAREN
O.l.v. Sybrand Poort , m.m.v. Pieter van der Hoeven, orgel
  1. Don Juan: 2 delen -- C.W. von Gluck
  2. Symphony VIII -- W. Boyce
  3. Orgelconcert -- G.F. Händel
  4. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
20-12-1970 EELDE? met N.H. Kerkkoor Eelde
O.l.v. L. Jonkers
  1. Cantate -- D. Buxtehude
13-12-1970 PATERSWOLDE Korenhappening, programma onder meer:
O.l.v. Sybrand Poort (e.a.)
  1. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  2. Die Schöpfung: Slotkoor eerste deel -- J. Haydn
27-10-1970 EELDE
O.l.v. Sybrand Poort , m.m.v. Tjits Braaksma, piano
  1. The Gordian Knot Untied, suite 1 -- H. Purcell
  2. Pianoconcert nr. 6 in C gr.t. -- J.C. Bach
  3. Rinaldo Suite -- G.F. Händel
25-4-1970 EELDE Opening Loughoes
O.l.v. Sybrand Poort , m.m.v. Sybrand Poort, viool
  1. Symfonie in Es -- T. Giordani
  2. Concert in g kl.t. voor viool en strijkorkest -- A. Vivaldi
  3. Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
  4. Musik zu einem Ritterballet -- L. van Beethoven
1-6-1969 ZUIDLAREN met N.H. Kerkkoor Eelde
O.l.v. L. Jonkers
  1. Cantate -- D. Buxtehude
19-4-1969 EELDE
O.l.v. Sybrand Poort , m.m.v. Tjits Braaksma, piano
  1. Anna Magdalena Suite -- J.S. Bach
  2. Pianoconcert in C dur -- J. Haydn
  3. The Gordian Knot Untied, suite 1 -- H. Purcell
  4. Oud-Nederlandse Suite -- J.C.M. van Riemsdijk
24-3-1968 EELDE
O.l.v. Sybrand Poort , m.m.v. Dina van Sloten-Kamps, fluit en Titia Leyenaar-van der Wees, piano
  1. Miniatuur symphonie -- Jurriaan Andriessen
  2. The Gordian Knot Untied -- H. Purcell
  3. Sonate in Es dur (fluit en piano) -- J.S. Bach
  4. Balletmuziek: Les Petits Riens -- W.A. Mozart
  5. Delen uit Divertimento nr.3 KV 166 -- W.A. Mozart
  6. Sonate per flauto solo (1949) -- R.G. Escher
  7. Petite Symphonie -- I.J. Pleyel

CONCERTEN 2019

10 maart 15 uur Beilen

11 mei 20 uur Vries

12 mei 15 uur Groningen

zie pagina concerten

SCARAMOUCHE OP FACEBOOK


ORKESTNIEUWS

Zie pagina repetities

 

2