The Wise Virgins (bewerkingen van koralen van J.S. Bach) -- William Walton
Celloconcert opus 85 -- E. Elgar
In de Steppen van Centraal-Azië -- Alexander Borodin
Het Betoverde Meer, opus 62 -- Anatoli Ljádov
Suite opus 79b (Russische Volksmelodiën) -- Max Bruch
Chant du Ménestrel opus 71 voor cello en orkest -- Alexander Glazounov
20-4-2007 GRONINGEN, 21-4-2007 VRIES en 22-4-2007 GRONINGEN
40 jaar Scaramouche
O.l.v. Arjen Wassink
, m.m.v. PANTA RHEI, koor o.l.v. Erik Kammenga
Tsjechische Suite opus 39 -- Antonin Dvorák
Schicksalslied -- Johannes Brahms
A-capella liederen -- Sir Charles Hubert Hastings Parry
Pavane -- Gabriel Fauré
Cantique de Jean Racine -- Gabriel Fauré
Reisels nigoen, arr. Rob Smit -- Jacqueline Reisel
Tatnjoe, arr. Rob Smit -- Jacqueline Reisel
13-5-2006 VRIES en 14-5-2006 GRONINGEN
O.l.v. Arjen Wassink
, m.m.v. Annemarijn Abbink, harp
Ouverture "Hamlet" -- Niels Gade
Romeo og Julie -- Johan Severin Svendsen
Morceau de Concert voor harp en orkest -- Camille Saint-Saëns
De Middagheks -- Antonin Dvorák
De Houtduif -- Antonin Dvorák
4-3-2005 en 5-3-2005 LEEUWARDEN
Theaterkoor Animato en Scaramouche
O.l.v. Tjalling Wijnstra
, m.m.v. Janny Zomer, sopraan, Sander Boomstra, tenor, Eric Lanting, drums, Hendrik
Talsma, toetsenist, Marjon Wattimena, gitaar en Richard Aarts, basgitaar
Slavische dans opus 46 nr. 1 -- Antonin Dvorák
Porgy en Bess, Selectie uit- -- G. Gershwin arr. C. Warnick
La Forza del Destino, Aria's uit- -- Giuseppe Verdi
Bohemian Rhapsody -- E. Mercury, arr. J. Hondorp
La Forza del Destino, Aria uit- -- Giuseppe Verdi
The Phantom of the Opera, Selectie uit- -- A. Lloyd Webber, arr. E. Lojeski
Cavaleria Rusticana, Koren en aria uit- -- P. Mascagni
West Side Story, selectie uit- -- Leonard Bernstein, arr. J. Mason
Les Contes d' Hoffman, Barcarolle -- G. Offenbach
Eleanor Rigby -- J. Lennon/P. Mc Cartney arr. R. Emerson
Music -- J. Miles, arr. J. Hondorp
17-4-2004 MEPPEL, 24-4-2004 LEEUWARDEN en 25-4-2004 VRIES
O.l.v. Tjalling Wijnstra
, m.m.v. Marian van der Heide, sopraan, Tom Vink, trompet en Vocaal Ensemble: "Fin
de Siècle"
Romeo en Julia -- Sergej Prokofiev
Gloria -- Francis Poulenc
The Unanswered Question -- Charles Ives
3-de Symfonie -- Howard Hanson
West Side Story, suite uit- -- Leonard Bernstein, arr. J. Mason
10-5-2003 MEPPEL, 17-5-2003 LEEUWARDEN en 18-5-2003 VRIES
O.l.v. Tjalling Wijnstra
, m.m.v. Reimar Houtman, cello, Mathijs Hanhart, jongenssopraan en Vocaal Ensemble
"Fin de Siècle"
Ouverture Egmont -- L. van Beethoven
Kol Nidrei -- Max Bruch
Lyrische suite (5 delen) -- E. Grieg
Magnificat -- John Rutter
6-4-2002 WESTERBORK, 14-4-2002 VRIES en 21-4-2002 LEEUWARDEN
35 jaar Scaramouche
O.l.v. Tjalling Wijnstra
, m.m.v. Jan Schoemaker, saxofoon
Masques et Bergamasques -- Gabriel Fauré
Petite Suite -- Albert Roussel
Scaramouche -- Darius Milhaud
Dolly Suite -- Gabriel Fauré
L'Arlésienne suite 1 en 2 -- Georges Bizet
12-5-2001 BERGUM, 13-5-2001 ROLDE, 19-5-2001 VRIES en 20-5-2001 LEEUWARDEN
De schoonheid van het verdriet
O.l.v. Tjalling Wijnstra
, m.m.v. Femke de Boer, Mezzosopraan en Vocaal Ensemble "Fin de Siècle"
Ouverture Tancredi -- G. Rossini
Serenade nr. 1 in D opus 11, delen 1 en 3 -- Johannes Brahms
Nänie -- Johannes Brahms
Pavane pour une infante défunte -- Maurice Ravel
Salve Regina -- Francis Poulenc
Liederen naar gedichten van Rainer Maria Rilke, 1. Wasser, die stürzen und eilende 2.
Eros 3. Liebeslied 4. Spanische Tänzerin -- Tjalling Wijnstra
13-5-2000 BERGUM, 27-5-2000 VRIES en 28-5-2000 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra
, m.m.v. Vocaal Ensemble "Fin de Siècle
Ouverture "La Clemenza di Tito" -- W.A. Mozart
Symfonie nr. 8 Unvollendete -- F. Schubert
2 Part songs -- E. Elgar
Foglie giú Foglie -- Tjalling Wijnstra
Petite Suite -- Claude Debussy
17-4-1999 BERGUM, 23-4-1999 GRONINGEN en 25-4-1999 EELDE
O.l.v. Tjalling Wijnstra
ocaal Ensemble "Fin de Siècle
Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
8 Russische Volksliederen -- Anatoli Ljádov
Pastorale d'été -- A. Honegger
Pelléas et Melisande -- Gabriel Fauré
Karelia Suite -- Jean Sibelius
9-5-1998 BERGUM, 16-5-1998 PEIZE en 17-5-1998 VRIES
O.l.v. Tjalling Wijnstra
, m.m.v. Femke de Boer, mezzosopraan
Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
Les Nuits d'Été delen Villanelle, Le Spectre de la Rose, Sur les Lagunes, L'Île inconnue
-- H. Berlioz
Carmina Burana (5 delen, voor dubbel blaaskwintet) -- C. Orff/Wanek
Concert voor saxofoon en strijkorkest opus12 -- L.E. Larsson
English Folksongs Suite -- R. Vaughan Williams/G. Jacob
4-1-1992 EELDE
Nieuwjaarsconcert Eelde samen met diverse orkesten en koren
O.l.v. Tjalling Wijnstra (o.m.)
Symfonie nr. 101 "De Klok", Menuet -- J. Haydn
Carmina Burana: In Taberna (voor blazers) -- C. Orff/Wanek
English Folksongs Suite, March -- R. Vaughan Williams/G. Jacob
Wien bleibt Wien (samen) -- J Schrammel/Mol
21-4-1991 EELDE
O.l.v. André Cats
, m.m.v. Annemieke van Walsum, altviool
Petite Symphonie, Andante Cantabile en Finale: Allegretto -- Charles Gounod
Symfonie nr. 40, het Andante en Menuetto -- W.A. Mozart
Trauermusik voor altviool en strijkorkest -- P. Hindemith
Andante en Rondo Ungarese -- C.M. von Weber
11-1-1991 BEILEN
O.l.v. André Cats
Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
Pastorale d'été -- A. Honegger
Symfonie nr. 3 in D -- F. Schubert
5-1-1991 EELDE
Nieuwjaarsconcert Eelde samen met diverse koren en orkesten
O.l.v. André Cats (o.m.)
Symfonie nr. 3 in D, delen 1 en 3 -- F. Schubert
20-5-1990 EELDE
O.l.v. André Cats
, m.m.v. Rudolf Weges, trompet
Symfonie in D-dur -- C.Ph.E. Bach
Petite Symphonie, Adagio-Allegro en Finale: Allegretto -- Charles Gounod
Concertino för trumpet och stråkorkester -- L.E. Larsson
Symfonie nr. 4, Andante -- F. Schubert
Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
6-1-1990 EELDE
Nieuwjaarsconcert Eelde samen met diverse koren en orkesten
O.l.v. André Cats (o.m.)
Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
Ouvertüre Die Hebriden -- F. Mendelssohn-Bartholdy
15-10-1989 ROLDE
O.l.v. André Cats
roukje Hoitinga, sopraan
Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
Symfonie nr. 27 in G-dur (KV199) -- W.A. Mozart
Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
Le Nozze di Figaro, Aria "Voi che sapete" -- W.A. Mozart
Die Schöpfung, Recitatief en Aria Auf starkem Fittige schwinget -- J. Haydn
Pastorale d'été -- A. Honegger
21-5-1989 HAREN
O.l.v. André Cats
, m.m.v. Ab Gramsbergen, orgel en Froukje Hoitinga, sopraan
Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
Le Nozze di Figaro, Aria "Voi che sapete" -- W.A. Mozart
Die Schöpfung, Recitatief en Aria Auf starkem Fittige schwinget -- J. Haydn
Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
Pastorale d'été -- A. Honegger
Roemeense Volksdansen -- B. Bartok
7-1-1989 EELDE
Nieuwjaarsconcert Eelde 850 jaar, samen met diverse koren en orkesten
O.l.v. André Cats (o.m.)
, m.m.v. Mascha van Sloten, viool en Renske de Vries, viool
Concerto Grosso a moll (opus 3 nr. 8) -- A. Vivaldi
27-11-1988 ZUIDLAREN
O.l.v. André Cats
, m.m.v. Mascha van Sloten, viool, Renske de Vries, viool en Wim Opgelder, orgel
Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
Sonata in g -- C.Ph.E. Bach
Concerto Grosso a moll (opus 3 nr. 8) -- A. Vivaldi
Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
Symfonie nr. 27, delen 2 en 3 -- W.A. Mozart
11-12-1987 EMMEN, 16-1-1988 HOOGEVEEN, 30-1-1988 COEVORDEN, 13-2-1988
In samenwerking met "Richard Koren": Koorbegeleidingen o.a. Charpentier, Saint Saens, von
Weber, Brahms, Mozart, Fauré, Schubert, Händel, von Gluck
O.l.v. Richard van Schoonhoven
Klarinetconcert KV 622, Adagio -- W.A. Mozart
22-11-1987 ZUIDLAREN
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Kasimir Weertman, cello en Wim Opgelder, orgel
Concerto del Sign. Albinoni -- J.C. Walther
Sonate in Es (KV 67) (orgelsolo) -- W.A. Mozart
Celloconcert nr. 3 -- K. Stamitz
Ein Andante für eine Walze -- W.A. Mozart
Sonate in C (KV 336) -- W.A. Mozart
3-5-1987 PATERSWOLDE
O.l.v. Peter Berman
aaike Chardon, cello, José Scholte, mezzosopraan en Gerrit-Jan Rutgers,
bariton
Symfonie nr. 100, Militär-Symfonie -- J. Haydn
Concert nr. 1 voor cello en orkest -- K. Stamitz
Eight folksongs -- Wim Dirriwachter
7-12-1986 BORGER
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. José Scholte, mezzosopraan, Gerrit-Jan Rutgers, bariton en ????, altviool
Symfonie nr. 5 in Bes -- F. Schubert
Partita opus 69 voor blazers (deel) -- F. Krommer
Eight folksongs -- Wim Dirriwachter
Trauermusik voor altviool en strijkorkest -- P. Hindemith
11-5-1986 en 13-5-1986 EELDE
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Pauline Oostenrijk, hobo
Partita opus 69 voor blazers (deel) -- F. Krommer
Symfonie nr. 5 in Bes -- F. Schubert
Pastorale -- Dina Appeldoorn
Concertino voor hobo en strijkers -- Jan Stoll
29-11-1985 HOOGEVEEN
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Marieke Boot, viool, Esther Stoffers, hobo, Nico Verrips, orgel en de
Hervormde Cantorij, Meppel)
Concert voor viool, hobo en strijkers -- J.S. Bach
Cantate nr. 67 Halt im Gedächtnis Jesum Christ -- J.S. Bach
Menuet en Finale F-dur -- F. Schubert
Orgelconcert in Bes -- G.F. Händel
15-11-1985 COEVORDEN, 22-11-1985 MEPPEL en 15-12-1985 ROLDE
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Marieke Boot, viool, Esther Stoffers, hobo en Nico Verrips, orgel
Deux pièces pour quintet à vent, Lento -- L. Ponse
Concert voor viool, hobo en strijkers -- J.S. Bach
Orgelconcert in Bes -- G.F. Händel
26-10-1985 ROLDE
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Maggie Stijns, klarinet
Klarinetconcert nr. 3 -- K. Stamitz
28-4-1985 en 7-5-1985 EELDE, 19-5-1985 NORG
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Maggie Stijns, klarinet
Klarinetconcert nr. 3 -- K. Stamitz
Trevelyan Suite opus 96 -- Malcolm Arnold
Symfonie nr. 104 in D (Londense) -- J. Haydn
18-11-1984 ASSEN en 28-11-1984 EELDE
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Aukje Eijgelaar, viool, en het koor Camerata Vocale
Vioolconcert nr. 2 in D (KV 211) -- W.A. Mozart
The Unanswered Question -- Charles Ives
20-5-1984 en 22-5-1984 EELDE, 27-5-1984 ERICA
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Akke Ferguson, piano
3 sonates voor blazers -- C.Ph.E. Bach
Pianoconcert nr. 23 in A (KV 488) -- W.A. Mozart
Symfonie nr. 3 in D -- F. Schubert
27-11-1983 APPINGEDAM, 4-2-1984 EELDE en 11-2-1984 LEEK
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Wilma van der Wardt, en René Berman cello
Zwölf Contratänze -- L. van Beethoven
Serenade voor twee celli en orkest -- Piatti
Concert in g kleine terts voor twee celli en orkest -- A. Vivaldi
Symfonie in Es (KV 132) -- W.A. Mozart
29-3-1983 EELDE (Else van der Laanhuis), 24-4-1983 EELDE (N.H. Kerk) en 1-5-1983
(Oktet niet in Haren)
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Tjalling Wijnstra, accordeon
Ouvertüre "Zar und Zimmermann" -- A. Lortzing
Oktet voor blazers -- Jurriaan Andriessen
Concertino voor accordeon en strijkorkest -- J. van Dijk
Symfonie nr. 101 "De Klok" -- J. Haydn
23-11-1982 LOPPERSUM, 27-11-1982 EELDE, en 19-12-1982 OUDESCHANS
(Jubileumconcert, Six Promenades niet in Oudeschans)
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Jelte Hogenhuis, en Leendert Runia fluit
Sinfonia nr. 5 -- J.A. Benda
Concert voor twee fluiten en orkest -- A. Stamitz
Six Promenades -- E. Elgar
Aus Holbergs Zeit, Prelude, Gavotte en Rigaudon -- E. Grieg
Ouvertüre Die Entführung aus dem Serail -- W.A. Mozart
16-5-1982 EELDE
O.l.v. Peter Berman
sther Goedhart, en Nelleke van Beek, viool, en Ab Gramsbergen, orgel
Sinfonia dell'arte -- Jurriaan Andriessen
Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
Concerto Grosso (dubbelconcert) -- A. Vivaldi
Sinfonia -- J.C. Bach
11-5-1982 EELDE (Else v/d Laanhuis)
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Esther Goedhart, en Nelleke van Beek viool
Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
Sinfonia II -- J.A. Benda
Concerto Grosso (dubbelconcert) -- A. Vivaldi
Sinfonia -- J.C. Bach
28-3-1982 ZWOLLE en 2-5-1982 OUD AVEREEST
(Orgelconcert niet in Zwolle)
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Esther Goedhart, en Nelleke van Beek, viool, en Ab Gramsbergen, orgel
Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
Sinfonia -- J.C. Bach
Sinfonia dell'arte -- Jurriaan Andriessen
Concerto Grosso (dubbelconcert) -- A. Vivaldi
Orgelconcert opus 4 nr. 4 -- G.F. Händel
23-2-1982 BEILEN
O.l.v. Peter Berman
Sinfonia II -- J.A. Benda
Sinfonia dell'arte -- Jurriaan Andriessen
Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
Sinfonia -- J.C. Bach
24-11-1981 PATERSWOLDE en 29-11-1981 HAREN
O.l.v. Peter Berman
, m.m.v. Ab Gramsbergen, orgel
Praeludium uit het Holsteiner Orgelbüchlein (orgelsolo) -- H.F. Michelsen
22-4-1979 OUDESCHANS en 28-4-1979 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
Suite -- H. Purcell
Hongaarse dansen -- B. Bartok
Zes variaties op een Nederlands kinderliedje -- J. Masseus
Synphonietta -- H. Badings
8-4-1979 ASSEN
O.l.v. Anton Stulp
Spielmusik zum Trauerspiel "Abdelazer" -- H. Purcell
Kinderdansen -- B. Bartok
Zes variaties op een Nederlands kinderliedje -- J. Masseus
Synphonietta -- H. Badings
21-11-1978 EELDE (Else v.d. Laanhuis) en 26-11-1978 OUDE PEKELA
O.l.v. Anton Stulp
Suite -- H. Purcell
Petite Symphonie -- Charles Gounod
Pavane -- Gabriel Fauré
Zes variaties op een Nederlands kinderliedje -- J. Masseus
23-4-1978 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
Ouvertüre "Die Hochzeit des Figaro" -- W.A. Mozart
Symfonie nr. 103 Mit dem Paukenwirbel -- J. Haydn
Sinfonia voor blazers -- G. Donizetti
Balletsuite -- H. Strategier
5-3-1978 GRONINGEN, 9-4-1978 PEIZE en 18-4-1978 EELDE (Else v.d. Laanhuis)
O.l.v. Anton Stulp
Ouvertüre "Die Hochzeit des Figaro" -- W.A. Mozart
Symfonie nr. 103 Mit dem Paukenwirbel -- J. Haydn
Balletsuite -- H. Strategier
30-4-1977 PATERSWOLDE (De Wieken) en 1-5-1977 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
, m.m.v. Maaike Zimmerman, cello
Concerto grosso opus 3 nr. 1 -- G.F. Händel
Pièces en Concert voor cello en strijkers -- F. Couperin
Symfonie nr. 3 in D -- F. Schubert
7-12-1976 en 12-12-1976 EELDE (Else v.d. Laanhuis en Professorenkrans)
O.l.v. Anton Stulp
, m.m.v. Maaike Zimmerman, cello
3 Intradas voor blazers -- Hassler
Suite Französischer Tänze -- P. Hindemith (bew. door)
Concerto Grosso opus 3 nr. 1 -- G.F. Händel
Pièces en Concert voor cello en strijkers -- F. Couperin
Vijf Walsen -- F. Schubert
Zeven Hongaarse volksliederen -- B. Bartok
21-11-1976 PATERSWOLDE
Korenhappening
O.l.v. Anton Stulp
Vijf Walsen -- F. Schubert
Der Messias: Halleluja -- G.F. Händel
27-4-1976 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
, m.m.v. Didi Wassenaar, fluit
Ouvertüre in Bes grote terts -- J.C. Bach
Wassermusik "Hamburger Ebb' und Flut" -- G.Ph. Telemann
Concerto voor fluit en strijkorkest -- J.J. Quantz
Zeven Hongaarse volksliederen -- B. Bartok
Vijf Walsen -- F. Schubert
14-12-1975 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
, m.m.v. Didi Wassenaar, fluit
Ouvertüre in Bes grote terts -- J.C. Bach
Wassermusik "Hamburger Ebb' und Flut" -- G.Ph. Telemann
Concerto voor fluit en strijkorkest -- J.J. Quantz
Synphonietta -- H. Badings
22-4-1975 PATERSWOLDE (De Wieken) en 29-4-1975 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
Symfonie nr. 104 in D (Londense) -- J. Haydn
Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
Synphonietta -- H. Badings
26-11-1974 EELDE (Else v.d. Laanhuis) en 8-12-1974 FRANSUM
O.l.v. Anton Stulp
, m.m.v. Tjits Braaksma, piano
Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
Pianoconcert nr. 11 in F (KV 413) -- W.A. Mozart
Symfonie nr. 104 in D (Londense) -- J. Haydn
23-11-1974 APPINGEDAM
Korenhappening
O.l.v. Anton Stulp (e.a.)
, m.m.v. Tjits Braaksma, piano
Le Roi s'amuse -- Léo Delibes
12-5-1974 EELDE
O.l.v. Anton Stulp
, m.m.v. Ab Weegenaar, fagot, Jan Jacob Mooy, hobo, Fré Loomeyer, hobo, Harm de
Jonge, hobo, Maaike Zimmerman, cello, en Gea Stulp, continuo
Ouverture à 7 -- G.Ph. Telemann
Symfonie in Es (KV 132) -- W.A. Mozart
Fagotconcert in a -- A. Vivaldi
Six variations on a Dutch folksong -- J. Masseus
31-3-1974 PATERSWOLDE
Korenhappening
O.l.v. Anton Stulp (e.a.)
Zwölf Contratänze -- L. van Beethoven
Festgesang uit 'Der vierjährige Posten' -- F. Schubert/Etti
9-12-1973 FRANSUM en 10-12-1973 EELDE
O.l.v. Ab Weegenaar
, m.m.v. Tjits Braaksma, piano, Ab Weegenaar, fagot, F. Loomeyer, hobo , en H. de
Jonge, hobo
Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
Ouverture à 7 -- G.Ph. Telemann
Concert in A-dur voor piano en orkest -- K. Ditters von Dittersdorf
Fagotconcert in a -- A. Vivaldi
Zwölf Contratänze -- L. van Beethoven
7-5-1973 PATERSWOLDE
O.l.v. Ab Weegenaar
, m.m.v. Tjits Braaksma, piano, en Jelte Hulzebos, orgel
Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
Concert in F-dur voor orgel en orkest -- G.F. Händel
Movimento Ostinato -- Jurriaan Andriessen
Symfonie in D -- F.J. Gossec
Concert in A-dur voor piano en orkest -- K. Ditters von Dittersdorf
Concerto in A-moll -- G.Ph. Telemann
11-3-1973 PATERSWOLDE
Korenhappening
O.l.v. Ab Weegenaar (e.a.)
Symphony nr. 4 -- W. Boyce
Louez le Dieu (Psalm 150) -- C. Franck
Missa Brevis in C-dur KV 259 -- W.A. Mozart
1-12-1972 EELDE (Else v.d Laanhuis), 10-12-1972 FRANSUM en 28-1-1973
NOORDLAREN
O.l.v. Ab Weegenaar
, m.m.v. Jelte Hulzebos, orgel
Movimento Ostinato -- Jurriaan Andriessen
Petite Symphonie -- I.J. Pleyel
Concert in F-dur voor orgel en orkest -- G.F. Händel
Rinaldo-suite (7 delen) -- G.F. Händel
Symphony nr. 4 -- W. Boyce
6-2-1972 FRANSUM en 30-4-1972 EELDE
O.l.v. Ab Weegenaar
, m.m.v. Jan van Delden, fagot, Gouke Rienks, fagot, Tjits Braaksma, piano, Mieke van
der Hoeven, fluit, Paula Sparenberg, continuo, en Jan Sierksma, continuo
Concerto nr. 1 voor twee fagotten, strijkers en continuo -- A. Vivaldi
Zes Duitse dansen KV 509 -- W.A. Mozart
Ouvertüre in B-dur -- J.C. Bach
Concertino voor piano, fluit en strijkers -- Harald Genzmer
Symphony nr. 4 -- W. Boyce
5-3-1972 PATERSWOLDE
Korenhappening, programma onder meer:
O.l.v. Ab Weegenaar (e.a.)
Die Jahreszeiten: Juhe, juhe, der Wein ist da. -- J. Haydn
Der Messias: Halleluja -- G.F. Händel
8-5-1971 EELDE en 14-5-1971 ZUIDLAREN
O.l.v. Sybrand Poort
, m.m.v. Pieter van der Hoeven, orgel
Don Juan: 2 delen -- C.W. von Gluck
Symphony VIII -- W. Boyce
Orgelconcert -- G.F. Händel
Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
20-12-1970 EELDE?
met N.H. Kerkkoor Eelde
O.l.v. L. Jonkers
Cantate -- D. Buxtehude
13-12-1970 PATERSWOLDE
Korenhappening, programma onder meer:
O.l.v. Sybrand Poort (e.a.)
Ouverture Iphigenia in Aulis -- C.W. von Gluck
Die Schöpfung: Slotkoor eerste deel -- J. Haydn
27-10-1970 EELDE
O.l.v. Sybrand Poort
, m.m.v. Tjits Braaksma, piano